2009/09/15

2/53 faza naprzemienna, dzień 3 p+w

Waga: 58,4 (@przyszła całkiem niespodziewanie kilka dni wcześniej, pewnie wina stresu i wysiłku fizycznego a na wadze od razu mniej i tak profilaktycznie z domu rano nie wychodziłam, pamiętam jeszcze ostatnie rewelacje ech...)

Śniadanie: placki dukanowskie, actimell lekki
II śniadanie: serek wiejski
Obiad: łosoś na parze
Kolacja: jajecznica z kiełbaskami, wędlina, ogórek

do picia: kawa z mlekiem, woda, herbata zielona

3 komentarze:

alebazi1982 pisze...

Witaj! do mnie też @ zajrzała :( nie wiem co jest ale dogoniłam Cię z wagą... to chyba niezdrowe :((( ale dobrze się czuję...

Ach pisze...

Nie no, to ja wyraźnie zwolniłam, straciłam tzw świeży tłuszcz nabyty przez ostatni rok, a teraz spala się ten stary wieloletni i wątpię żebym dotarła do 55 kilo, coś mi się wydaje że pierwsze wyliczenia w teście Dukana były bardziej prawdziwe niż drugie i najłatwiej będzie mi utrzymać obecną wagę, ale nic, póki co ciągnę dalej. A Tobie gratuluję :)

alebazi1982 pisze...

życzę powodzenia... ja ciekawa jestem co moja waga 15 października pokaże bo wg dr Dukana w ten dzień mam mieć 55kg... jak zauważę że moja waga będzie stać w miejscu przez 2 tyg. to dam sobie spokój i przejdę na III fazę której tak bardzo się boję... grunt to mieć umiar :) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia mimo pogody ... We Wrocławiu pochmurno, jesiennie, nieprzyjemnie... a przede mną jeszcze 4,5 godz. pracki... pozdrawiam :))))

Prześlij komentarz

Jeżeli chcesz pozostawić tu ślad po sobie zaloguj się na konto GMAILowe lub wybierz opcję nazwa/adres URL - po czym wpisz swój nick (adres url opcjonalnie).

Ostatnie komentarze